infozhayvir-shostka@ukr.net

+38 (050) 225 18 63 , +38 (067) 585 28 53

Вверх

ЛЬВІВ

 

Львів – одне з найбільш незвичайних міст України. Тут і багата історія, і неосяжна культурна спадщина, і незвичайні модні тренди. Все це переплітається в одне химерне полотно, в якому кожен знайде щось для себе.

Про загадки Львова можна говорити нескінченно, але ми постаралися підібрати всього 10 цікавих фактів про це чарівне місто.

  1. Місто винаходів. Протягом усієї своєї історії Львів впевнено залишався першим серед перших. Тут з’явилася перша українська залізниця. Перший поїзд прибув до Львова з Відня 4 листопада 1861 року. Тут же з’явився перший український готель, перша школа і професійний театр. Місцеві винахідники вперше запустили повітряну кулю та створили гасову лампу.
  2. Фестивальний центр. Протягом року в місті проводиться понад 100 різноманітних фестивалів: святкових, музичних, гастрономічних, історичних. У будь-який час року можна опинитися на святі вуличного театру, шоколаду або класичної музики.
  3. Музейна столиця. Саме у Львові найбільша концентрація музеїв на площі. І це в усій Україні! Всього їх налічується більше 60.
  4. Архітектурні шедеври. Кількість визнаних архітектурних пам’яток у Львові давно вже перевалила за 2,5 тисячі. А саме місто внесене до списку ЮНЕСКО ще в 1998 році.
  5. Релігійний центр. Колосальна культурно-історична спадщина безпосередньо пов’язана зі спадщиною релігійною. У місті представлені всі конфесії та функціонує 104 храми. Численні з них – важливі пам’ятки національного значення.
  6. Перший футбольний матч. У липні 1894 року у Львові відбувся перший футбольний матч Україна-Польща. Гра пройшла на території Стрийського парку, і львівська команда здобула впевнену перемогу.
  7. Бездоганна транспортна розв’язка. Крім наземного транспорту, Львів відомий своїм аеропортом. Аеропорт імені короля Данила Галицького знаходиться всього в 6 км від центру міста та пропускає близько 2 тисяч пасажирів щогодини. Він – один з найбільших у всій Східній Європі.
  8. Багатонаціональна історія. За час свого існування Львів побував частиною восьми держав: Галицько-Волинського князівства, Австро-Угорської імперії, Польщі, Росії, під нацистською окупацією, ЗУНР, СРСР і незалежної України. Саме цим зумовлена ​​дивовижна еклектичність міста, яка проявляється у всьому: в архітектурі, кухні і навіть місцевих діалектах.
  9. Студентський центр. Львів – не лише туристичний, культурний і гастрономічних центр, але ще і студентська столиця Західної України. За статистикою, в місті навчається понад 170 тисяч студентів, які навчаються в 26 університетах. Населення міста – понад 800 тисяч. Приблизно кожна п’ята людина – студент.
  10. Туристична Мекка. Львів знаходиться всього в 50 км від кордону з ЄС. Звідси легко дістатися до Києва, Варшави і Будапешта. Щорічно в місті буває близько мільйона туристів, і ця кількість тільки зростає з кожним роком. У їх числі – гості з Франції, Великобританії, США, Канади та Японії.

Щоб дізнатися ще більше цікавої інформації про загадковий та містичний Львів, звертайтеся до нас!

Наша туристична агенція «ЖАЙВІР-Шостка»  приховала  для ВАС ще багато секретів про це дивовижне місто! А пізнати їх можливо при зустрічі з найкращим екскурсоводом ЛЬВОВА, неперевершеною МАЙЄЧКОЮ !!!