infozhayvir-shostka@ukr.net

+38 (050) 225 18 63 , +38 (067) 585 28 53

Вверх

Тур на 8 Березня Сосниця+Кролевець

Туристическое агентство Жайвир-Шостка г. ШосткаТур на 8 Березня Сосниця+Кролевець

Тур на 8 Березня Сосниця+Кролевець

Одноденна екскурсія «Сосниця+Кролевець»

СОСНИЦЯ.
Ви познайомитесь з творчістю видатного кінематографіста О.П. Довженка.
Батьківська хата, в якій народився та провів дитячі роки Олександр Петрович,до сих пір зберігається та приймає туристів для знайомства з його творчістю.
Наразі, в повністю збереженій хатині є експонати, що належали саме сім’ї Довженка, його особисті речі…. Оновлена й літературна частина експозиції, яку з любов’ю бережуть співробітники музею.
Екскурсія триває біля двох годин та залишає неймовірні враження для відвідувачів. І цікавою родзинкою знайомства з творчістю митця -є перегляд перших кінофільмів, відзнятих на початку творчого шляху.
КРОЛЕВЕЦЬ
Це невеличке містечко, що розташоване поруч із Шосткою, відоме не тільки «Кролевецькими рушниками», але й перебуванням Тараса Григоровича Шевченка в одній із садиб у своїх друзів , сім’ї Огієвських . І саме в цій садибі розташований зараз Музей ткацтва, який ми пропонуємо відвідати разом з нами.
Ви будете мати змогу дізнатися тонкощі складного процесу орнаменту. Кожен рушник- це витвір мистецтва, що використовувався в побуті та обрядах. Родзинкою на завершення екскурсії- пропонуємо майстер-клас майстрині-ткачихи для наших екскурсантів.
ПОДОРОЖУЙТЕ РАЗОМ З НАМИ !!!